Vitajte na stránke s ponukou prebytkov kaktusov a sukulentov.  

   Nie som podnikateľ, ale som člen Slovenského zväz záhrakárov a tu ponúkam výhradne rastliny, ktoré sú vypestované v mojej zbierke, na mojich fotografiách, pod názvami, pod akými ich v dobrej viere evidujem.

   Keďže zbierku nemám v mieste bydliska a nie som tak niekedy schopný okamžite potvrdiť počet, prípadne presné rozmery rastlín, ktoré sú k dispozícii, prosím o toleranciu pri potvrdení objednávky a odoslaní zásielky. Niekedy sa môže počet rastlín, ktoré uvádzam v tejto ponuke,líšiť od skutočnosti, preto objednávku budem považovať za platnú až po jej obojstrannom potvrdení prostredníctvom e-mailu. 

 

Môj kontaktný e-mail:    sinostave@gmail.com

 

Objednané rastliny je po dohode možné vyzdvihnúť  osobne, prípadne je možné zaslanie objednávky na dobierku, vtedy k cene pripočítam aj cenu za dobierku.  Ak budú rastliny prevzaté osobne, môžu byť zasadené v pôvodných substrátoch a kvetináčoch, ak ich budem posielať poštou, tak rastliny zašlem bez substrátu a kvetináča. Podobne bez substrátu a kvetináča budú aj rastliny, ktoré sú v čase objednávky pestované v spoločných nádobách. 

   

   Ďakujem Vám za záujem a za prípadnú objednávku.