Krása v tŕňoch zakliata

Kniha návštev

Dátum 08.10.2018
Vložil XEvilBestmor
Titulok YOUR CAPTCHA WAS BREAKED!!!

Yep, f*kin sp*am. Yes, yes, yes, AGAIN. And - yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT! :)
Because XEvil 4.0 WAS RELEASED! It's bypass ANY captcha included ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3.
Neeed more info (just to...maybe kill this Evil? ;))

Just Google or YouTube for it.
You'll be impressed.

Peace! :)

Dátum 18.09.2018
Vložil Shaylagal
Titulok New software XRumer 16.0 + XEvil solving of captchas Google, Facebook, Captcha.Com, SolveMedia, Bing

Absolutely NEW update of captchas recognition software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can use XEvil 4.0 with any most popular SEO/SMM software: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.

FREE DEMO AVAILABLE!

Good luck!

Dátum 18.07.2015
Vložil Jana
Titulok pekna stránka

Ja sa venujem tiež pestovaniu kaktusov ale nemám ich ešte veľa iba 3 druhy.


S pozdravom

janasemanova26@gmail.com

Dátum 14.08.2015
Vložil Stano
Titulok Re:pekna stránka

Tak držím palce, aby pribúdali a aby sa im darilo :-).
A ďakujem za návštevu.

Dátum 15.03.2014
Vložil Fadir
Titulok Problems

People should not talk so much

Dátum 24.05.2014
Vložil Stano
Titulok Re:Problems

Yes. Especially some.

Dátum 30.11.2013
Vložil kaja
Titulok super

Velmi pekna stranka nádherne kaktusy ....

Dátum 04.12.2013
Vložil Stano
Titulok Re:super

Dík.

Dátum 02.08.2012
Vložil Adminka - webu
Titulok web

Dobrý deň!
Vznikla nová stránka o kaktusoch, myslím že sa Vám oplatí ísť si ju pozrieť. Je priehľadná, farebná aj s obrázkami. Text je stručne a jednoducho vysvetlený. Stránka je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých. Tu je link:
https://vsetko-o-kaktusoch.webnode.sk
Ďakujem :)

Dátum 20.09.2012
Vložil Ivan Behul
Titulok Re:web

Navštívil som tú stránku, ale asi ste si ju prechválili, Stanova je omnoho krajšia, na tej novej- propagovanej je mnoho nepresností a neprávd...a žiadne fotky

Dátum 23.09.2012
Vložil Stano
Titulok Re:Re:web

Musím len súhlasiť v Ivanom.

Dátum 16.05.2012
Vložil kica
Titulok Kaktusy-sh

Parádna stránka, nádherná galéria, proste palec hore... Ako začiatočník v pestovaní som ohúrený.Mám asi 50-60 druhov kaktusov, žiaľ absolútnu väčšinu z nich nepoznám ale napriek tomu ma očarila krása ich kvetov. Kochám sa pohľadom na ne, jednoducho ma upokojujú. Dúfam, že mi budú raz všetky kvitnúť ako tie vo Vašej galérii. som rád, že som objavil Vašu stránku.

Dátum 22.05.2012
Vložil Stano
Titulok Re:Kaktusy-sh

Dík. Určite budú. Základ pre kvitnutie je zdravý rast v predchádzajúcej sezóne a chladné, svetlé a najmä suché zimovanie.

Dátum 07.06.2018
Vložil AlbertIneva
Titulok How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is a vital section of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 yrs . old. Infections from the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common coming from all varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect in the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be brought on by trauma on the urinary tract or by infections via the rest in the body. A patient may experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal of the prostate defect followed by the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain what causes these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some with the steps you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for health and wellness and will also also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations weekly will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat pork in moderation. It has been shown that consuming greater than four meals of beef every week will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to look at to ensure a wholesome prostate would be to opt for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you should opt for prostate examination at least one time 12 months.

Dátum 07.05.2012
Vložil Lívia
Titulok Wow

Wow, fakt dobrá stránka, naozaj :) Aj ja mám menšiu zbierku kaktusov, nie veľa (zatiaľ len 8) :) Ale chcem pochváliť túto stránku, lebo si fakt zaslúži uznanie, čo sa týka grafikou aj obsahom. Ale dala by som tu viac fotiek, obrázkov. Inak úžasné :)

Dátum 08.05.2012
Vložil Stano
Titulok Re:Wow

Uff! Si mi dala :-) Doteraz som si myslel, že fotky sú moja silná stránka. A prešla si vôbec fotogalériu? fotiek je určite cez 300, je to málo? Priebežne ich dopĺňam ako mi kvitnú nové druhy (ak sa mi podarí ich cvaknúť včas). Ale aj tak ďakujem.

Dátum 19.02.2012
Vložil judita
Titulok odkazy

Veeelmi krasna a zaujimava galeria.Pestujem kaktusy ale len začinam a ani som netušila že take krasne kvety maju-chcem sa spytat -vidim že vedšinou ich mate v malinkych kvetinačoch ja zvyknem ked kupim tak dam do vedšieho kvetinača a neviem či robim dobre..Tiež sa mi pačia kombinacie viacerych rozdielnych v jednom kvetinači-nemožu bit druhy čo sa neznašaju? vopred dakujem za radu-vela štastia a vela kvetov :)) na kaktusoch pravdaže...

Dátum 25.02.2012
Vložil Stano
Titulok Re:odkazy

Ďakujem za uznanie.
Veľkosť kvetináčov.......
Záleží to od druhu kaktusu, od prostredia, v ktorom sú kaktusy pestované, od použitého substrátu a od spôsobu a frekvencie polievania. Vo všeobecnosti sa ale odporúča, aby kvetináč nebol príliš veľký, mal by byť len o niečo väčší ako priemer kaktusu, vtedy je totiž menšia pravdepodobnosť, že urobíte pestovateľskú chybu. Keď polejete malý kaktus s malou koreňovou sústavou vo veľkom kvetináči veľkým množstvom vody, ten nie je schopný vodu spotrebovať v krátkej dobe a preto zostane dlhšie mokrý, čo mu môže byť na škodu. Substrát by mal teda byť dobre prekorenený. Dá sa to pestovať aj vo väčších kvetináčoch, rôznych misách a pod. ale treba dávať pozor, aby neboli kaktusy stále mokré.
Čo sa týka spoločného pestovania v jednej mise....je to možné, biť by sa nemali, ale mohli by mať rôzne požiadavky na substrát, frekvenciu polievania, prípadne ďalšie nároky, preto podmienkou je vybrať druhy s podobnými požiadavkami na pestovanie.

Dátum 16.01.2012
Vložil Nina
Titulok Kvitnutie

Dobrý deň!
Prosím Vás, Kedy kvitnú kaktusy?
Nikde to neviem nájsť....
Prajem veľa šťastia!

Dátum 24.01.2012
Vložil Stano
Titulok Re:Kvitnutie

Závisí to od druhu a spôsobu pestovania, najviac druhov kvitne na jar alebo začiatkom leta, niektoré rody ale kvitnú v našich podmienkach až na jeseň (napr. Ariocarpus) alebo dokonca v zime (Schlumbergera). Tiež to závisí od veku rastliny, niektoré druhy kvitnú vo veku 3-4 roky, aj skôr pokiaľ sú navrúbľované, niektoré naopak až vo veku 40-50 rokov, aj viac, každý druh má zakódovaný nejaký približný vek "dospelosti". Pokiaľ však rastlina nerastie vo vhodných pomienkach, tak sa môže stať, že nezakvitne ani, keď dosiahne túto hranicu. Čiže na takto položenú otázku sa nedá odpovedať, preto ste to nikde nenašli.

Dátum 10.02.2010
Vložil Matej
Titulok Určenie druhu

Chcem sa spítať mám okolo 100 kaktusov a neviem ako mam rozlíšiť aký suú druch . Pítal som sa aj jedného skôseného pestovateľa a ten mi poveda že je veľa podobných kaktusov úplne iného druhu. Tak by som vás poprosil či by ste mi poskitly váš email aby som vám mohol zaslať fotograafie a prípadne by ste mi mohly pomôcť.

Dátum 11.02.2010
Vložil Stano
Titulok Re:Určenie druhu

Môžeš na sinostave@gmail.com

Dátum 20.12.2009
Vložil kobolkabladislav
Titulok mamallarie

Zdravimbv Vas hladam zoznam Mamillarii asi zbytocne.vedeli by ste mi poradiť vopred dakujem.

Dátum 24.12.2009
Vložil Stano
Titulok Re:mamallarie

Naj stránka o mammillariách akú poznám je https://www.mammillarias.net
Tam je aj niekoľko taxonomických systémov a ich porovnanie a tiež pekná fotogaléria.

Dátum 15.11.2009
Vložil fivan
Titulok Stanko ďakujem!

Na hubárskej stránke ma zaujalo pekné spracovanie Zvonovca tmavohnedého ktoré si nám pripravil včera na foto.Toto je moje prvé "kuknutie" na Tvoje kaktusy.Pozerám ich na mojej nočnej /t.j. taká,keď sa nedá a nedá zaspať.../,zisťujem,že to budú velmi pekné ,užitočné a už viem ,že nielen nočné "šichty".Kde na to všetko berieš čas?...Všetko dobré prajem!*!

 

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode